De 14e Yetiloop zal lang spraakmakend blijken. De reis naar Terschelling werd voor velen al een thriller: file's , omleidingen, gemiste boten, volle boten,
accomodatie die niet blijkt te bestaan en na afloop douchen met je onderbroek aan en een boot proberen te halen op een onverwacht druk waddenweekend.
 Er waren mooie winnaars, Wisseltrophees voor de opkomende jeugd in de open klasse waarin de mannen die niet oud willen worden maar net verslagen
konden worden en bij de dames bleef de wijze uil in handen van Saartje Sallaerts, die ,samen met haar moeder zeker voor drie hebben gelopen
Gelukkig vielen er ook nog een aantal Nederlandse teams in de prijzen. De veteranen compensatie blijkt ook voor oude knarren medaljekansen te scheppen.
Iedereen gefeliciteerd dus, want mochten we ons allemaal niet een beetje winnaar noemen om dit landschap zo fysiek te mogen en kunnen beleven.
Natuurlijk noemen we dan maar even al die vriendelijke mensen van Staatsbosbeheer, Folkshegeskoalle, autoverhuur Visser, zwembad De Dobe ,
allemaal Terschellingers die hun steentje bijdroegen om aan deze laatste Yetiloop het keurmerk onvergetelijk te hangen.
Helaas lieten ( een aantal )dragers van dobspikes hun sporen na op de tegelvloer van het CC, hetgeen een langdurige herinnering aan onze groep zal zijn,die
overigens verder als positief werd ervaren. Dopspike lopers , u bent gewaarschuwd.
The second day  courses B and C , control ( 85 )was not on the spot where it was drawn on the map.
Due to this one team in the mixed vet class missed a control.
The Yeti  decided to void the time  between  control 1 and 3 in the C Class and the time between 3 and 4 in the B Class, as stated in the results.
Time compensation in the vet courses:  1 minute per hour/per 2 years over  90 years
Officials and competitors thank you very much for your contribution.
We hope you enjoyed it as much as we did, which wasn't in the last place because of the fair way you took part in he competition.
See you in the forest
Yeti team
UITSLAG   YETILOOP 2007 voor splits zie AMOR UITSLAGEN
   verwijderde tijd tussen posten 1 en 3
DAMES  
zaterdag plaats zondag plaats totaal correctie eindtijd
204 C d Run for Fun Loysch, G. / Sallaerts, S. 3:05:33 1 3:51:05 2 6:56:38 0:29:56 6:26:42 Winnaars RAT Wisseltrophee
207 C d windkracht 40+ Krols, H. / Van de Moortel, K. 4:29:19 2 3:50:42 1 8:20:01 0:34:13 7:45:48
202 C d Girlpower Heimens, O. / Hartog, I 5:13:14 3 4:15:10 4 9:28:24 0:39:46 8:48:38
205 C d Familietrekje Zweeden, J.van / Zweeden, A.van 5:20:46 4 4:04:09 3 9:24:55 0:34:31 8:50:24
201 C d  2PinQwin Foppen, A. / de Vries, D 5:29:16 5 4:36:24 5 10:05:40 0:33:45 9:31:55
206 C d Team USC Klopstock, K. / Fraga, M. 6:02:23 6 5:02:32 6 11:04:55 0:34:08 10:30:47
 
DAMES VETERANEN  
zaterdag plaats zondag *plaats totaal correctie eindtijd              leeft.comp   gecomp.eindtijd
4 C d vet NoName 1 Roeling, M. / Zwikker, C. 4:03:52 1 3:48:52 2 7:52:44 0:25:24 7:27:20 11 1:23:06 6:04:14
3 C d vet Berinnetjes Sikkens, U / Sikkens, W. 4:15:06 2 3:27:50 1 7:42:56 0:23:40 7:19:16 3 0:21:57 6:57:19
MIXED  VETERANEN  
zaterdag plaats zondag *plaats totaal correctie eindtijd              leeft.comp   gecomp.eindtijd
70 C mix vet HAMOK 2 Aerts, A. / Vandeweyer, M. 3:17:48 1 3:20:56 2 6:38:44 0:24:03 6:14:41 1 0:06:14 6:08:27
69 C mix vet HAMOK 1 Melis, L. / Mols, G. 3:30:57 2 3:17:21 1 6:48:18 0:28:13 6:20:05 0 0:00:00 6:20:05
75 C mix vet KOL 1 Dams, F. / Lenaerts,K. 3:53:16 4 3:53:13 5 7:46:29 0:25:16 7:21:13 4 0:29:24 6:51:49
74 C mix vet de Zandlopers Zwikker,D. / Setzer-Britwurm, U. 4:27:27 5 3:55:24 4 8:22:51 0:27:37 7:55:14 8 1:03:21 6:51:53
71 C mix vet Borasca Peeters, D. / Goossens, S. 3:45:45 3 4:20:00 6 8:05:45 0:27:56 7:37:49 1 0:07:37 7:30:12
72 C mix vet Die alten Hirscher Straaten, U.van / Friedl,H. 4:57:52 6 3:46:37 3 8:44:29 0:21:40 8:22:49 4 0:33:31 7:49:18
66 C mix vet Apple Appelboom, F. / Appelboom,E. 5:20:34 7 4:45:06 7 10:05:40 0:30:29 9:35:11 4 0:38:20 8:56:51
* op basis van gecorrigeerde tijd
In de klasse Heren Veteranen werd door de organisatie vegeten de compensatie te wijzigen toen het team een andere samenstelling kreeg,
 met als desastreus gevolg dat ( evenals in 2005) er medaljes geruild moeten worden.Helaas was ook dit keer Herman Elfrink erbij  betrokken.
 Niet onvermeld mag blijven dat de organisatie  door hemzelf op de omissie werd geattendeerd.    verwijderde tijd tussen posten 3 en 4
HEREN VETERANEN
zaterdag plaats zondag *plaats totaal correctie eindtijd              leeft.comp   gecomp.eindtijd
82 B h vet felle vale ouwen Mensink,F. / Mooij, K. 4:16:01 4 4:01:24 3 8:17:25 0:07:09 8:10:16 14 1:54:23 6:15:53
81 B h vet Getfert Elfrink, H. / van Ree, J. 3:18:33 1 3:15:50 1 6:34:23 0:06:27 6:27:56 1 0:06:28 6:21:28
91 B h vet Defermethys Campers, m. / Deferme, J. 4:03:21 2 3:48:05 2 7:51:26 0:09:33 7:41:53 6 0:46:11 6:55:42
90 B h vet Die alten Wölfe Berse, M. / Gierlach, P. 4:15:00 3 4:32:20 5 8:47:20 0:11:08 8:36:12 3 0:25:48 8:10:24
87 B h vet Dortm.5 Buerger, U. / Moll,V 4:51:01 5 4:15:16 4 9:06:17 0:07:16 8:59:01 3 0:26:57 8:32:04
85 B h vet Hendriks/Jansen Hendriks, P. / Jansen, H 5:18:01 7 5:26:02 6 10:44:03 0:20:33 10:23:30 2 0:20:46 10:02:44
88 B h vet two fingers Horninge.H. / Stam,D 5:35:10 8 5:34:04 7 11:09:14 0:21:02 10:48:12 3 0:43:12 10:05:00
89 B h vet 2 Alten Knochen Gieseler, W. / Nüs, P. 4:53:24 - 5:32:19 8 10:25:43 0:09:48 10:15:55 17 2:54:13 7:21:42 falsche Posten
         
* op basis van gecorrigeerde tijd
MIXED
zaterdag plaats zondag *plaats totaal correctie eindtijd
272 B mix Thors Hammer T Lisby, H. / Oeyen, G. 3:28:26 1 3:46:05 1 7:14:31 0:10:44 7:03:47
274 B mix ASUB Krug, E. / Vis, S. 3:52:38 2 4:11:01 2 8:03:39 0:13:56 7:49:43
267 B mix Dortm.2 Hauptstock,O. / Kolbe, K. 4:22:16 3 4:09:01 3 8:31:17 0:09:34 8:21:43
269 B mix Hammetjes Verberne, A. / Swerts, D. 4:40:33 4 4:32:04 4 9:12:37 0:08:13 9:04:24
268 B mix Adonis Schneider,P / Kraus R. 5:47:28 6 4:12:33   10:00:01 0:10:46 9:49:15 posten missen
273 B mix Bolsens Bolsens, V. / Lornoy.S 4:52:57 5 4:05:33 = 8:58:30 0:11:05 8:47:25 een loper
* op basis van gecorrigeerde tijd  
HEREN  OPEN
zaterdag plaats zondag *plaats totaal
293 A h de poeperkes Deferm, S. / Oeyen, J. 3:17:10 2 3:00:33 1 6:17:43 Winnaars Yeti Wisseltrophee
288 A h TROL 2 Laenen, W. / van de Moortel,B. 3:10:12 1 3:21:51 2 6:32:03
291 A h The lost boys Willikes, R. / Last, R. 3:43:29 3 3:25:23 3 7:08:52
287 A h TROL 1 Meeuwsen, M. / Van Dyck 3:47:16 4 3:36:08 5 7:23:24
294 A h end.team kasterlee van de Water, B. / Delen, W. 4:12:09 7 3:31:45 4 7:43:54
283 A h Never give up Wolf, T. / Kohlbus, M. 4:02:11 5 4:07:10 7 8:09:21
284 A h Dortm.3 Glowka, T.C. / Hahn, C. 4:32:02 9 4:04:40 6 8:36:42
285 A h Die zerbrechlichen Glowka, H-J. / Kolbe, K. 4:28:46 8 4:22:26 9 8:51:12
289 A h Sturdy lads Zweeden, C.van / E.Smit 5:09:16 11 4:13:06 8 9:22:22
290 A h Voshaar-Salomon Moes, A. / Gerrits, G. 4:39:16 10 4:53:42 12 9:32:58
282 A h No Name 4 Wagemakers, K / Wilders, C. 5:20:05 12 4:35:54 11 9:55:59
286 A h Dortm. 6 Cieslewicz / Biegemeier S. opgave   opgaqve   opgave
292 A h het oostfront Ros, P. / Harmsen, B-J. 4:07:20 6 4:25:27 10 8:32:47 alleengelopen
BUITEN MEDEDINGING
zaterdag   zondag   totaal
83 B bm Bhutan van Schie, j. / Put, M. 7:50.00 opgave opgave
86 B bm Dortm.1 Welling, R. /   5:17:18 4:23:26 9:40:44 niet alle posten
271 B bm HAMOK 3 Thys, J. /   4:12:53 3:42:02 7:54:55 niet alle posten
     
8 C bm PJR Paauwe, E / Jaspers,R-Roelofs,R 3:49:00 3:27:59 7:16:59
73 C bm ikwilhet-kanhet-doehet Bakker/Duin, T. / Bakker, K, Bloemers,P.. 5:13:41 5:00:59 10:14:40
203 C bm KarMach Hoogerbrugge,K. / Peters-Goedhart, M. opgave opgave opgave
76 C bm HET tandem Kok, D. / de Clerq 4:35:31 3:33:07 8:08:38
9 C bm Ouder,Wijzer,Sneller Hoogendoorn, W. / Oudejans, A. 3:48:28 4:13:27 8:01:55
 
  eigen tijdwaarneming